تبلیغات
چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۷
 |  ۴/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۲:۱۱
  |   نظرات: بدون نظر
همزمان با سومین روز هفته دولت؛

افتتاح ۱۳پروژه عمرانی و اشتغال زایی در صومعه سرا

میرزا کوچک نیوز:پیش ازظهر شنبه همزمان با سومین روز از هفته دولت ۱۳پروژه عمران شهری، تولیدی و اشتغال زایی با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی در شهرستان صومعه سرا به بهره برداری رسید.

از این تعداد شش پروژه در حوزه عمران شهری و مربوط به شهرداری، یک پروژه فنی و حرفه ای، چهار پروژه کارآفرینی و اشتغالزایی و ساماندهی گلزار شهدای. آقا مهدی بوده است.

برای شش پروژه عمران شهری که شامل تکمیل پروژه بلوار برادارن سرشاد و پنج پروژه روکش آسفالت بوده در مجموع سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

از دیگر پروژه های افتتاحی در این روز چهار پروژه کارآفرینی و اشتغالزایی شامل پرورش قارج خوراکی، رستوران و اسکله قایقرانی در سیاه درویشان، مدرسه غیرانتفاعی و مجتمع چاپ و تبلیغات بود که برای اجرای این پروژه ها ۹۱۰ میلیون تومان تسهیلات از طریق صندوق کارآفرینی امید پرداخت شده است.

افتتاح پروژه آموزشگاه فنی و حرفه ای در حوزه صنایع غذایی و ساماندهی گلزار شهدای آقا مهدی از دیگر پروژه های افتتاحی در این روز بود که به ترتیب برای اجرای این  پروژه ها ۵۲۵ میلیون تومان و یک هزار و ۱۵۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

گفتنی است امروز با حضور مسئولان عملیات اجرایی پروژه خطوط اصلی فاضلاب صومعه سرا به طول دو هزار و ۷۲۷ متر بااعتبار ۱۹ میلیارد ریال کنلگ زده شد./مهر


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

*

code

سامانه پیامکی

جهت عضویت در سامانه پیامکی پایگاه خبری میرزا کوچک نیوز شماره موبایل خود را وارد نمایید.

آشنایی بیشتر
آشنایی با شهدا
تبلیغات
نظرسنجی

پایگاه خبری میرزا کوچک نیوز را چگونه ارزیابی میکنید؟

نتایج نظرسنجی

Loading ... Loading ...
مقام معظم رهبری
رهبری
تبلیغات

 

تبلیغات متنی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 202 بازدید

بازدید دیروز: 618 بازدید

بازدید کل : 551186 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر