افزایش آمار ازدواج/صدور کارت ملی هوشمند برای 88.9 درصد مردم صومعه سرا - میرزا کوچک نیوز:اخبار گیلان،اخبار صومعه سرا
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲ اسفند - ۱۳۹۸  
true
true
افزایش آمار ازدواج/صدور کارت ملی هوشمند برای ۸۸٫۹ درصد مردم صومعه سرا

محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار میرزاکوچک نیوز با اشاره به آمار چهار ماهه نخست سال ثبت احوال صومعه سرا اظهار کرد: ثبت وقایع حیاتی چهارگانه از وظایف ذاتی ثبت‌‌احوال بوده که این وقایع شامل فوت، طلاق، ازدواج و ولادت است.

وی با بیان اینکه اداره ثبت احوال صومعه سرا در زمینه ثبت به موقع وقایع حیاتی تلاش می‌کند، افزود: با برآورد صورت گرفته این وقایع در دوره زمانی مطلوبی به ثبت می‌رسد.

رئیس ثبت احوال صومعه سرا با بیان اینکه در چهار ماهه نخست سال جاری ۳۳۶ واقعه ولادت در شهرستان اتفاق افتاده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۹٫۸درصد کاهش داشته است، گفت: از این میزان ولادت، ۱۵۷ نفر شهری، ۱۷۹ نفر روستایی، ۱۷۴ نفر پسر و ۱۶۲ نفر دختر هستند.

احمدی با بیان اینکه در چهار ماهه نخست امسال ۳۲۵ مورد فوتی در شهرستان به ثبت رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش پنج درصدی در این زمینه داشته‌ایم، تصریح کرد:راز این میزان فوتی، ۱۰۶ نفر شهری، ۲۱۹ نفر روستایی، ۱۷۱ مرد و ۱۵۴ زن بودند.

وی با اشاره به آمار ازدواج و طلاق در شهرستان در چهار ماه نخست سال، خاطرنشان کرد: ۳۷۱ مورد ازدواج در شهرستان به ثبت رسیده که نشان از رشد ۷٫۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته و ۱۰۱ مورد طلاق به وقوع پیوسته که نشان از رشد ۶٫۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

رئیس ثبت احوال صومعه سرا گفت: ۱۰۴ هزار و ۸۱۶ نفر در شهرستان صومعه سرا واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی هستند که از این تعداد ۸۸٫۹درصد تحت پوشش قرار گرفته اند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true