تبلیغات
چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۱
 |  ۱/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۵:۴۷
  |   نظرات: بدون نظر
همسر شهید گیلانی مدافع حرم "حامد کوچک‌زاده":

حامد اگر شهید نمی‌شد دغدغه فرهنگی او را دق می‌داد

همسر شهید مهدی (حامد) کوچک‌زاده ، با اشاره به دغدغه‌های فرهنگی همسر شهیدش در طول حیات دنیوی ایشان اظهار داشت: روز و شبی نبود که شهید کوچک‌زاده از اینکه نتوانسته است برای دین و انقلاب کاری کند گله و شکایت نکند.

وی گفت: شهید کوچک‌زاده دفتر خاطراتی داشت که در ماموریت‌ها و سفرها نکاتی را در آن می‌نوشت و من بعد از شهادت حامد مجدداً آن دفتر را مطالعه کردم و با خودم گفتم خدا را شکر که او این‌گونه از دنیا رفت وگرنه دغدغه‌ها و مشکلات فرهنگی موجود در جامعه او را دق می‌داد‌.

همسر شهید کوچک‌زاده افزود: با جرأت می‌توان گفت در اکثر صفحات یادداشت‌های شهید کوچک‌زاده می‌توان این نکته را دید که او نگران است که آیا برای اسلام و انقلاب گام موثری برداشته است یا خیر و یکی از دلایل اعزام ایشان به سوریه همین دغدغه بود.

وی با بیان اینکه شهید کوچک‌زاده جنگ نرم را بسیار مهم‌تر و سخت‌تر از جنگ سخت می‌دانست گفت: وی دارای اخلاقی بسیار خوش بود و حتی تذکرات خور را به‌گونه‌ای مطرح می‌کرد تا کسی از او ناراحت نشود و همین امر سبب شده بود تا اقوام و دوستان تمایل زیادی برای ارتباط با ایشان داشته باشند.

همسر شهید کوچک‌زاده افزود: در طی هشت سال زندگی مشترک با شهید کوچک‌زاده به‌ندرت دیدم که ایشان عصبی شود و حتی اگر گاهی به‌دلیل مشکلات و مشغله‌های زندگی از موضوعی ناراحت یا عصبی می‌شد تمام تلاش خود را می‌کرد تا آن را بروز ندهد.

وی با اشاره به اعتقاد شهید کوچک‌زاده در خدمت به مردم گفت: برای حامد این موضوع بسیار اهمیت داشت که فرد مفیدی باشد و برای تحقق آن هر کاری انجام می‌داد حتی پارو کردن برف در ایامی که در رشت برف شدیدی باریده بود و عده‌ای توانایی برف‌روبی منزل خود را نداشتند.

همسر شهید کوچک‌زاده اظهار داشت: حامد همواره در تلاش بود تا در فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شرکت کند که نمونه آن را می‌توان در یادواره‌های شهدا، هیئات مذهبی و کانون‌های تربیتی مشاهده کرد./تسنیم


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

*

code

سامانه پیامکی

جهت عضویت در سامانه پیامکی پایگاه خبری میرزا کوچک نیوز شماره موبایل خود را وارد نمایید.

آشنایی بیشتر
آشنایی با شهدا
تبلیغات
نظرسنجی

پایگاه خبری میرزا کوچک نیوز را چگونه ارزیابی میکنید؟

نتایج نظرسنجی

Loading ... Loading ...
مقام معظم رهبری
رهبری
تبلیغات

 

تبلیغات متنی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 202 بازدید

بازدید دیروز: 618 بازدید

بازدید کل : 551186 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر