تبلیغات
چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۲
 |  ۲۸/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۱:۲۸
  |   نظرات: بدون نظر
فرماندار صومعه سرا؛

درب فرمانداری برای رفع مشکلات اقتصادی همیشه بروی افراد باز است

فتح اللهی در نشست فصلی با مدیران واحدهای صنعتی شهرک صنعتی صومعه سرا گفت؛ در مجموعه فرمانداری بیش از ۷۰ کارگروه ،کمیسیون و کمیته وجود دارد و هیچ مشکلی در سطح شهرستان وجود ندارد که در زیرمجموعه این کمیته هاو کارگروه ها نباشد و چون ریاست همه آنها بعهده فرماندار است پس میتوان با چنین جلساتی به رفع مشکل رسید.

وی هدف دولت را رفع دغدغه ها وکاهش مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی دانست وافزود ازدواج، ناهنجاریهای اجتماعی، طلاق، بازار مسکن و… همگی در گرو اشتغال ودرآمد است و اشتغال در گرو تولیدگران و صنعت گران.

فتح اللهی افزود؛ باید در ابتدا وضعیت کشور،استان و شهرستان را بسنجیم و به تبع آن تصمیماتی با قابلیت اجرا اخذ نماییم و بدور از آرمانگرایی که انگیزه را ازبین خواهدبرد به پیش رویم.

فرماندارصومعه سرا بابیان اینکه درب فرمانداری برای رفع مشکلات اقتصادی همیشه بروی افراد باز است ،افزود؛ بیشترین زمان،بازدید،جلسات و کار فرمانداری در بخش اقتصادی و جذب سرمایه گذار است تا بتوانیم یک تحول بزرگ در رونق اقتصادی شهرستان ایجاد نماییم. وی بر ضرورت پیگیری مدیران عضو کارگروه اقتصادی جهت رفع مشکلات عمومی نظیر دارایی،تامین اجتماعی و.. تاکید کرد و تصریح نمود؛ باید نگاه مدیران ما ایجاد شرایط برای رفع نگرانیهای اقتصادگران باشد نه ایجاد مشکل و سنگ اندازی.

وی ادامه داد؛ تولیدکنندگانی که میدانند سود تولید بسیار پایین تر از برخی کارهاست ولی همچنان بخاطر اشتغال و کشور به تولید ادامه می دهند نه تنها دستشان را بگرمی میفشاریم بلکه با افتخاربر دستانشان بوسه میزنیم.

وی ایجاد یک شغل را فراهم آورنده امنیت شغلی برای چندخانواده تلقی کرد و از طرح مشکلات کارخانه جات صومعه سرا در کارگروه استانی رفع موانع تولید با حضور معاون استاندار در روزهای آینده خبرداد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

*

code

سامانه پیامکی

جهت عضویت در سامانه پیامکی پایگاه خبری میرزا کوچک نیوز شماره موبایل خود را وارد نمایید.

آشنایی بیشتر
آشنایی با شهدا
تبلیغات
نظرسنجی

پایگاه خبری میرزا کوچک نیوز را چگونه ارزیابی میکنید؟

نتایج نظرسنجی

Loading ... Loading ...
مقام معظم رهبری
رهبری
تبلیغات

 

تبلیغات متنی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 203 بازدید

بازدید دیروز: 618 بازدید

بازدید کل : 551187 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر