فعلاً قولی به معلمان نیروی آزاد برای استخدام در آموزش‌وپرورش نمی‌دهیم - میرزا کوچک نیوز:اخبار گیلان،اخبار صومعه سرا
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
فعلاً قولی به معلمان نیروی آزاد برای استخدام در آموزش‌وپرورش نمی‌دهیم

سید کاظم دلخوش با اشاره به تعیین تکلیف گروه‌های بلاتکلیف آموزش‌وپرورش در دوره‌های اخیر مجلس اظهار کرد: قریب به ۱۳۰ هزار نیروی بلاتکلیف در آموزش‌وپرورش وجود داشت که در این چند دوره مجلس تعیین تکلیف شده بود و تعدادی آموزگار و مربی پیش‌دبستانی باقی‌مانده بود که با رسیدگی ماده ۱۷ تقریباً مشکل این معلمین نیز برطرف شده است.

وی با اشاره به حضور ۲۰۰ هزار معلم نیروی آزاد شاغل در مدارس غیردولتی در بدنه آموزشی کشور افزود: فعلاً سخنی از استخدام معلمین نیروهای آزاد نیست اما در آینده اگر بنا باشد برای رفع کمبود نیروی انسانی آموزش‌وپرورش از نیروهایی استفاده شود قطعاً خارج از این مجموعه نخواهد بود.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه پیگیری وضعیت معلمین نیروی آزاد به این معنی نیست که از اکنون حقی برای این عزیزان در استخدام ایجاد شود گفت: روند استخدام روند خاصی است، ازاین‌رو، فعلاً قولی به معلمان نیروی آزاد برای استخدام در آموزش‌وپرورش نمی‌دهیم اما در تلاش هستیم تا برخی از خدمات ازجمله بیمه برای این ۲۰۰ هزار معلم انجام شود.

دل‌خوش با اشاره به وجود نیروهای بلاتکلیف در بدنه آموزشی کشور بیان کرد: تنها آموزش‌وپرورش با این موضوع مواجه نیست چراکه در تمام دستگاه‌های کشور نیروهای بلاتکلیف مشغول به کار هستند که تاکنون تعیین وضعیت نشده‌اند بنابراین در خصوص وضعیت معلمان نیروی آزاد شاغل در مدارس غیردولتی تا جایی که در توان ما بوده و منابع کشوری اجازه دهد کمک می‌کنیم.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با تأکید برنشست‌هایی پیرامون حل مشکلات معلمان نیروی آزاد شاغل در مدارس غیردولتی گفت: صندوق حمایت از مدارس غیردولتی با هدف کمک به مشکلات معلمان نیروی آزاد در حال اجراست و آموزش‌وپرورش نیز آن را پیگیری می‌کند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true