۹دی گرامی داشت وحدت ملی حول ولایت فقیه است - میرزا کوچک نیوز:اخبار گیلان،اخبار صومعه سرا
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
۹دی گرامی داشت وحدت ملی حول ولایت فقیه است

امام جمعه شهرستان صومعه سرا گفت: گرامیداشت روز ۹دی گرامی داشت وحدت ملی حول محور ولایت فقیه است.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی راشد نوری صومعه سرا افزود : حماسه ۹دی حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است که تکرار هر ساله آن باعث آمادگی مردم ،یاس و نا امیدی دشمنان و توجه مسولان به قدر شناسی از حضور ملت در صحنه و تلاش و کار جهادی و صادقانه برای خدمت به مردم و رفع مشکلات اقتصادی کشور میشود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هیچ موقع مایل نبودند ملت ایران ،مسولان و دولت جمهوری اسلامی آرامش داشته باشند اظهار داشت : دشمنان در طول حدود چهل سال بعد از انقلاب به طور مداوم دنبال بحران سازی و ضربه زدن به انقلاب اسلامی بودند و برای انجام نیات پلیدشان از افرادی داخل کشور به نحوی با نظام اسلامی زاویه داشتند سوء استفاده کردند .

وی روز ۹دی را روز وحدت و یکپارچگی ملت ایران و روز بروز ظهور تجلی اراده مسلمان ایران از هر قشر و گروه و سلیقه ای عنوان کرد و افزود: روز ۹دی روزز حماسه بزرگ روز بصیرت آگاهی و میثاق مجدد است با امام و رهبرشان بوده است.

امام جمعه شرستان صومعه سرا از ایمان و اعتقادات مردم، وحدت و یکپارچگی ملت و بصیرت ،آگاهی و زمان شناسی مردم به عنوان عوامل ماندگاری حماسه ۹دی نام برد و اضافه کرد: رمز اساسی این سه عنصر وجود رهبری آگاه،شجاع وبیدار است که همواره در کنار مردم ،مانع نفوذ دشمنان وپشتوانه قدرتمند نظام شده و با هدایت هایش در بحران ها و حوادث سخت ، نظام اسلامی را از هرگونه انحراف حفظ میکند.که سد محکمی در برابر انحرافات، خطاها و کم کاری ها است.

وی با بیان اینکه هر زمان که این سه عامل در میان ملت ها حفظ شود.نظام و انقلاب اسلامی قوی تر و عزت مندانه تر در عرصه سیاسی و در تقابل با نظام استکباری به راه خود ادامه میدهد. خاطر نشان کرد: امروز که توطعه های استکباری با حضور و دخالت تجاوز گرانه در منطقه و بد عهدی و پیمان شکنی در معاهدات بین المللی و حمایت و تقویت گروه های تک فیری و تروریستی و زیر پا گذاشتن همه قواعد انسانی و بین المللی جهان و منطقه را دچار بحران کرده است حفظ این سه اصل لازم و ضروری است.

حجت الاسلام راشد نوری ابراز امیدواری کرد مردم شریف و فهیم استان ولایت مدار گیلان و صومعه سرا که پیشگام در ایجاد حماسه ۹دی در کشور بوده و زودتر از سایر نقاط کشور حماسه پر شور آفریدند در مراسم گرامی داشت روز یکشنبه ۹دی ماه جاری حضور گسترده داشته وبار دیگر مراتب وفاداری خود را به نظام اسلامی و پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام داشته و دشمنان انقلاب را در نقشه ها و نیاتپلید شان نا امید کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*

code


true