×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

میرزا کوچک نیوز:سرهنگ کیا عاشوری، فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا صبح امروز (15مرداد) در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: شهرستان صومعه‌سرا از لحاظ اخبار و رسانه‌ای بودن جزء شهرستان‌های فعال است.

وی با بیان اینکه از نظر اطلاع‌رسانی و اخبار و اطلاعات خبرنگاران صومعه‌سرا نسبت به دیگر شهرستان‌ها بیشتر دنبال فضاسازی هستند، افزود: برخی از خبرنگاران محرم برنامه‌های سپاهند و دغدغه فرهنگیشان بیشتر از دیگران است.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با تاکید بر ایجاد یک جبهه فرهنگی، گفت: در عصر امروز در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطلاعات و اخبار با ابزارهای و امکانات مختلف اطلاع‌رسانی می‌شود.

سرهنگ عاشوری تصریح کرد: خبرنگاران بیشتر از همه به دنبال رسیدن به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب و شهدا هستند.

وی با بیان اینکه موضوعات مذکور جز با صدق و تلاش و مجاهدت خبرنگاران در این عرصه مقدور نمی‌باشد، خاطرنشان کرد: در سایه یک اطلاع‌رسانی درست و به موقع و صریح است که  مردم و جامعه با آگاهی و اطلاع درست موضوعات مختلف را رصد می‌کنند.