×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزاش میرزا کوچک نیوز،حجت الاسلام منوچهر احمدی پور با بیان اینکه دهه کرامت دهه حفظ و پاسداری از کرامت و ارزش های والای انسانی در ابعاد فردی و اجتماعی است، اظهار کرد:اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا برنامه ها متنوعی برای این دهه تدارک دیده است.

وی با اشاره به اینکه امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) الگوهای کرامت ورزی و حفظ ارزش های والای انسانی هستند، افزود: این دهه یادآوربسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند، سازنده و ارزشمند است.

رئیس تبلیغات اسلامی با تأکید بر برگزاری هرچه باشکوه تر جشن ها و برنامه های این دهه توسط هیأت های مذهبی و مساجد، گفت: بیش از ۷۰ مبلغ در طول این دهه به مساجد شهرستان صومعه سرا اعزام می شوند.

وی به برگزاری جشن های ولادت در ۱۵ هیأت مذهبی شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: ۳۰ مولودی خوان نیز برای حضور در جشن های دهه کرامت به مساجد اعزام می شوند.

حجت الاسلام احمدی پور برگزاری ۱۵ گفتمان دینی با موضوع ویژگی های شخصیتی و سیره زندگی امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) در مساجد، آذین بندی خیابان ها و کوچه ها، ارسال پیامک و برپایی ایستگاه های صلواتی و… را از دیگر برنامه های دهه کرامت در سطح شهرستان صومعه سرا اعلام کرد.

وی ترویج و توسعه افکار و اهداف امام رضا(ع) در جامعه را ضروری دانست و یادآور شد: امروز امت اسلامی در ابعاد و حوزه‌ها مختلف به‌ویژه در عرصه وحدت نیاز به بهره‌گیری از تعالیم الهی و انسان‌ساز امام رضا(ع) را دارند./مهر