×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

بسم الله الرحمن الرحیم

” ظهور در دل صورت میگیرد ”
در خیابان به دنبالش نگردیم

زمانی که قرار است برای ما میهمانی بیایید اولین کار ما مرتب و تمیز کردن خانه است. هر چه آماده تر و نزدیکتر میشویم هر صدایی که میشنویم میگوییم ، آمدند.
حالا تصور کنید منتظر آمدن کسی هستید که فقط میهمان نیست بلکه با تمام وجود دوستش داری. آنوقت هرچه به لحظه دیدار نزدیک میشوی علاوه بر آراستن ظاهری ، تک تک کلماتت را مرور میکنی تا مبادا رنجشی ایجاد کند. لحظه پیوند دو نگاه برای تو ، شکوهمندترین
لحظه آفرینش میشود و میخواهی زمان برای همیشه متوقف شود. جریان خون سرعت مجاز را میشکند ، تپش های قلبت پایبند قانون طب نیستند. آنچه در این فضا استشمام میشود چیزی جز مهربانی و محبت ، دوست داشتن و صداقت و عشق و گذشت نخواهد بود. اینجا غیر از پاکی و خوبی چیزی نخواهی دید و برای بهتر دیدن ، فرمان دل صادر میشود — آب زنید راه را    هین که نگار میرسد — و اشکِ شوقِ دیدار از چشمانت جاری میگردد تا زلالیش پیام آور زلالی سرزمینش باشد.

برای منتظر بودن باید زنگارهای خانه دل را زدود. لکه های سیاه ، نور را پس میزنند. برای ورود نور باید خانه دل را شفاف کنیم.
او می آید ، او زمانی می آید که خانه دل مهیا شده باشد و بر روی سفره دل ، عشق و مهربانی ، گذشت و بخشش ، دوست داشتن و صداقت ، حق طلبی و ظلم ستیزی ، انسانیت و پاکی و توکل و ایمان چیده باشیم.

میلاد امام زمان عج بر منتظران حقیقی اش مبارک

– سیدمحمود رزمگیر –