×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز،عزیز خادم‌شریف، رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا اظهار کرد: مرحله شهرستانی آزمون معارف سی و نهمین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در صومعه‌سرا برگزار می‌شود.

 وی با بیان اینکه این مسابقه روز جمعه(7خرداد) برگزار می‌شود، افزود: بقعه آقا مهدی آقای صومعه‌سرا مکان برگزاری مسابقه مذکور است.

 رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا گفت: این دوره از مسابقات شامل 40 سوال چهارگزینه‌ای از کتاب تفسیر سوره یونس از تفسیر نمونه آیت‌الله مکارم و جمعی از نویسندگان است.

 خادم شریف تصریح کرد: مرحله استانی این مسابقات در مرداد سال جاری و مرحله کشوری در دو بخش بانوان و آقایان در ماه‌های مهر و آبان‌ سال جاری برگزار می‌شود.

 وی با بیان اینکه سعادت دنیوی و اخروی انسان در گرو پایبندی به مفاهیم قرآنی تحقق می‌یابد، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات ترویج فرهنگ قرآن و فراگیر ساختن مفاهیم قرآنی در جامعه است.

 رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا افزود: این سازمان با برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم، سهم به سزایی در ترویج فرهنگ و معارف قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان دارد./شبستان