×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز، در پی قطعی مکرر و مشکلات برق در شهر گوراب زرمیخ با درخواست شهرداری و شورای شهر گوراب زرمیخ امروز جلسه‌ای با حضور قائم مقام محترم اداره برق استان گیلان جناب آقای مهندس میری ،مدیریت محترم برق شهرستان صومعه سرا ، مسئولان برق شهر گوراب زرمیخ و جمعی از بزرگان شهر در شهرداری برای رسیدگی به بحران مشکلات برق در این شهر تشکیل شد.

در این جلسه ضعف برق نقاط مختلف شهر بیان شد که از جمله ی آنها میتوان به منطقه سیده کلثوم ،خیابان شهید عادل،خیابان شهید انتظاری،کوچه شهید ذینعلی، سه راه تطف و همچنین مشکل خاموشی معابر و معضل تیر برق های فرسوده و افزیش اعتبار درمورد دریافت ترانس و تیربرق جهت ادامه شبکه های شهری و روستائی و تعویض سیم برق قدیمی و تبدیل به کابل مسی تبادل نظر گردید.

همچنین با پیگیری دهیاران و اعضای شورای روستاها، قسمتی از مشکلات ضعف برق روستاهای تطف و پشتمخ درجلسه بررسی گردید و در دستور کار قرار گرفت.

مهندس توفیقی شهردار شهر گوراب زرمیخ در این جلسه اظهار داشت:گوراب زرمیخ جزء مناطق محروم استان گیلان می باشد و در شهر و روستاهای هم جوار خود دارای مشکلات جدی برق می باشد و از مسئولین تقاضا داریم نگاه ویژه ای به شهر گوراب زرمیخ داشته باشند.

در پایان جلسه قول مساعد آقای مهندس میری جهت تخصیص اعتبار بوده و همچنین قسمتی از مشکلات با پیشنهاد مهندس میری با هماهنگی اقای گیتی نورد(عضو شورای شهر گوراب زرمیخ) و درخواست از نماینده محترم شهرستان جناب آقای دکتر سید کاظم دلخوش جهت تامین و تخصیص مشکلات مطروحه  اعلام گردید.

قابل ذکر است که طی بررسی های انجام شده جهت پوشش ضعف برق منطقه مبلغ ده میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز میباشد.

 

photo_2016-07-24_05-45-48

photo_2016-07-24_05-46-33

photo_2016-07-24_05-46-42

photo_2016-07-24_05-46-44