×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا: در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار در روز پنج شنبه که در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا برگزار شد، اظهار کرد:در سالی که گذشت خبرنگاران شهرستان صومعه سرا با پی گیری های متعدد خودشان توانستند خواسته ها و مشکلات مردم را بازگو کنند.

سید محمود رزمگیر با اشاره به راه اندازی انجمن صنفی خبرنگاران در صومعه سرا در آینده نزدیک، افزود: وجود چنین صنفی می تواند به حل مشکلات خبرنگاران کمک و راهکارهای مناسبی برای مرتفع کردن این مسائل ارائه کند.

وی به جایگاه و اهمیت اطلاع رسانی و خبر اشاره و خاطرنشان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه به دلیل منتخب بودن باید دارای ویژگی های خاصی بوده که یکی از مهمترین آنها داشتن استقلال است.

رزمگیر شجاعت، مطالبه گری، شفافیت، سرعت در انتقال اخبار و فراگیری را از ویژگی ها و شاخص های مهمی دانست که خبرنگاران و اصحاب رسانه باید داشته و آن را کسب کنند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران بازوان بی هزینه و بی توقع حاکمان و مردم جامعه هستند، تصریح کرد:اگر مسئولی درب اتاقش به روی خبرنگاران باز نباشد، بی شک آن مدیر، مدیر ضعیفی است و توان پاسخگویی و دفاع از عملکرد خود ندارد.

رزمگیر به افزایش تعداد آموزشگاه های هنرهای تجسمی، نمایشی و قرآنی و موسیقی اشاره کرد و ادامه داد: تعداد کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان نیز از ۳۱ به ۶۲ عدد افزایش یافته است

در پایان این نشست نیز از تعدادی از خبرنگاران شهرستان صومعه سرا با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

IMG_8978