×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز به نقل از ایلنا نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: بنده دیروز شعری را در صحن علنی مجلس خطاب به اوباما و آمانو قرائت کردم که در تایید نطق ریاست مجلس شورای اسلامی بود و در این شعر هیچ اشاره یا توهینی به مردم عزیز و ولایتمدار قزوین صورت نگرفت.

سید کاظم دلخوش افزود: بنده به شوخی در این شعر نام یکی از دوستانم را عنوان کردم، کما اینکه در خود مجلس نیز ما چهار نفر به نام داوود محمدی داریم.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه برخی از رسانه ها یک شوخی را با شیطنت توهین به مردم یک استان جلوه دادند افزود: با این افراد توسط مجلس برخورد صورت گرفت.

وی استان قزوین و مردم این استان را همسایه گیلان دانست و افزود: من با نماینده های قزوین و مسئولان این استان دوستی و ارتباط تنگاتنگی دارم و علما و بزرگان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مردم عزیز این استان را نیز که اکثریت آنان مومن و انقلابی اند بسیار دوست دارم.

دلخوش ایجاد این شیطنت ها در فضای رسانه ای را نوعی بی تقوایی دانست و بیان داشت، برخی از اصحاب رسانه بدون در نظر گرفتن عواقب موضوعی نسبت به انتشار آن اقدام می کنند که این امر نیز با کج سلیقگی نسبت به شعر بنده اتفاق افتاد.

مشروح گفتگوی تفضیلی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم صومعه سرا متعاقباً منتشر خواهد شد.