×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز،ایرج محمدخانی بعدازظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان مبنی بر تهدید و انتشار مطالب موهن در اینستاگرام گفت: پلیس استان موضوع مذکور را به طور ویژه پیگیری کرده است.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های فنی و پلیسی، عامل تهدید و انتشار مطالب موهن در تلگرام علیه شهروند گیلانی شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شده است.

رئیس پلیس فتای گیلان تصریح کرد: با توجه به مستندات دیجیتالی کشف شده، متهم به بزه انتسابی خود اعتراف کرد و برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شده است.

محمدخانی اضافه کرد: شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام‌رسان‌های موبایلی باید مراتب را به پلیس گزارش کنند.

*دستگیری سارق اموال بقاع متبرکه در رشت

فرمانده انتظامی رشت نیز در جلسه مذکور به اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر سرقت از دهیاری یکی از روستاهای بخش سنگر اشاره کرد و گفت: ماموران گشت انتظامی بلافاصله به محل مذکور اعزام شدند.

رحیم شعبانی با اشاره به متواری شدن سارق از پنجره دهیاری به داخل جنگل اضافه کرد: ماموران با تعقیب و گریز توانستند سارق مذکور را که داخل جنگل پنهان شده بود، دستگیر کنند.

وی به کشف 12 میلیون ریال وجه نقد متعلق به دهیاری بخش سنگر در بازرسی بدنی از متهم مذکور اشاره کرد و یادآور شد: متهم در بازجویی‌های اولیه به سه فقره سرقت دستگاه موتور برق، یک دستگاه آمپلی‌فایر، دو عدد میکروفن، 10 متر سیم برق، دو تخته فرش و 10 میلیون ریال وجه نقد از اماکن متبرکه و مسجد اعتراف کرده است.

به گفته فرمانده انتظامی رشت، متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شده است./فارس