×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

میرزا کوچک نیوز:سرگرد سید جلیل قاسمی با اشاره به فرا رسیدن آخرین جمعه ماه رمضان و روز قدس گفت: راهپیمایی روز قدس در ۵ نقطه از شهرستان صومعه سرا برگزار میگردد.

وی افزود: مرکز شهر صومعه سرا و گوراب زرمیخ به دلیل برگزاری نماز جمعه ،راهپیمایی را در ساعت ۱۱ صبح شروع کرده و بخش های تولمات ، طاهرگوراب و ضیابر در ساعت ۱۰ صبح راهپیمایی را برگزار خواهند کرد.

سرگرد قاسمی گفت: سخنران راهپیمایی قدس در مرکز شهر، دلخوش نماینده مردم شهرستان و در شهر گوراب زرمیخ نورالدین نعمتی عضو شورای شهر فومن و از فرماندهان و پیشکسوتان جبهه و جنگ  خواهند بود.

وی با بیان اینکه هدف از نامگذاری این روز ،ماندگاری این روز و همچنین حمایت از اسلام و مردم مظلوم فلسطین بوده است، افزود: استکبار جهانی و بسیاری از کشورهای اروپایی و غربی از این روز و راهپیمایی و حمایت مردم از ملت مظلوم فلسطین عصبانی و ناراحت هستند.

سرگرد قاسمی با بیان اینکه مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر صومعه سرا از مقابل سپاه ناحیه تا مسجد جعفری (مصلای شهر) و مسیر راهپیمایی شهر گوراب زرمیخ از حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی تا مسجد جامع(بقعه آقا سید ابراهیم(ع)است ، تمام مردم شهرستان را به این راهپیمایی دعوت کرد.