×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز:شهردار گوراب زرمیخ گفت:ساماندهی ورودی شهر با آغاز عملیات ساخت میدان در ورودی شهر شروع شده است.

وی با اشاره به اینکه با اتمام این پروژه،ورودی شهر گوراب زرمیخ از سمت صومعه سرا ساماندهی می شود و تحول عظیمی در سیمای ورودی شهر گوراب زرمیخ به وجود می آید،افزود:پروژه میدان ورودی شهر با هدایت نهر آبرسان مزارع به طول 500 متر و ساماندهی اراضی شهر نیز در این منطقه اجرا شده و هزینه عملیات بنایی این میدان نیز لحاظ شده امید می رود این پروژه در مدت زمان مشخص شده به بهره برداری برسد.

توفیقی توسعه شهری را زمینه ساز توسعه کشور خواند و گفت:تلاش اعضای شورای اسلامی و مجموعه شهرداری گوراب زرمیخ استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های شهر در راستای ارتقای خدمات رسانی به شهروندان است.

شهردار گوراب زرمیخ احداث میدان را به نفع مردم و شهر دانست و تصریح کرد:با احداث میدان میتوان به رفع مشکلات ترافیکی و توسعه شهر کمک شایانی کرد.

وی فراهم کردن زیر ساخت های لازم برای جذب گردشگر در شهر گوراب زرمیخ را ضروری دانست و افزود:رونق گردشگری می تواند به عنوان یکی از عوامل پایدار این شهر دانست که به توسعه شهر گوراب زرمیخ شتاب می بخشد.

لازم بذکر است برآورد ریالی این پروژه حدودا 2میلیارد و پانصد میلیون تومان که شامل ترمیم و انتقال تندیس میرزا کوچک خان جنگلی،آبنما،تعریض،زیر سازی و آسفالت های دسترسی می باشد.