×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

حجت‌الاسلام علیرضا ابراهیم‌زاده  با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری با عنوان سال تولید، پشتیبانی، مانع‌زدایی‌ها اظهار کرد: باید برای تحقق اوامر رهبر معظم انقلاب از ابتدای امسال یک کار جهادی و انقلابی در سطح کشور و توسط تمامی بخش‌ها صورت گیرد .

رییس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا افزود: نامگذاری شعار سال چون چراغی برای نمایان شدن مسیر رشد و توسعه، تقویت تولید و رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال در جامعه است.

وی تحقق شعار سال را نیازمند کار و تلاش مضاعف با برنامه‌ریزی دقیق و مستمر دانست و گفت: مجلس و دولت در سال جدید باید با پشتبانی از تولید داخلی و مانع‌زدایی‌های موجود در حل مشکلات مردم تلاش کرده و مردم را به رفاه برسانند.

حجت‌الاسلام ابراهیم‌زاده با تاکید بر ضرورت مشارکت عموم مردم و مسئولان در راستای تحقق اهداف شعار سال تصریح کرد: باید در طول سال با برنامه‌ریزی و کار و تلاش جهادی، رسیدن به این مهم را سرلوحه خود قرار بدهیم.

رییس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه برای اجرایی شدن تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها، مسئولان باید در کنار اقشار جامعه با عزمی راسخ وارد عرصه کار شوند خاطرنشان کرد: اجرای آن حلال بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی و به تولید و اشتغال که نیاز اصلی است کمک می‌کند.