×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سیدجلال سیدمحمدی در جلسه شورای آموزش و پرورش که در محل فرمانداری برگزار شد با گرامیداشت هفته معلم اظهار کرد: معلمان در راستای رشد و تعالی انسان قدم بر می‌دارند و عرصه شکوفایی را رقم می‌زنند.

فرماندار صومعه‌سرا افزود: با توجه به بیماری کرونا و زحمات و مشکلاتی که وجود دارد فرهنگیان در ادامه مسیر همچنان استوار ماندند و علی‌رغم کاستی‌ها، چرخ آموزش را به حرکت در آوردند و نگذاشتند در آموزش، تعلیم وتربیت وقفه‌ای ایجاد شود.

وی با اشاره به انتخابات 1400 گفت: کشور ما در شرایط خاصی وجود دارد و امروز بسیاری از کسانی که انسجام و ملت ایران را نمی‌خواهند ببینند، به اشکال مختلف تلاش دارند در مسیر رشد این ملت چوب لای چرخ بگذارند.

سیدمحمدی با بیان اینکه امروز دنیا بر روی مردم ایران زوم کرده تا نظاره‌گر انتخابات و میزان حضور مردم پای صندوق‌های رای باشد تصریح کرد: در عرصه جهانی، بستر مشارکت و حضور مردم در انتخابات مهم است.

فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به اینکه همه تلاشمان این است بستر لازم را برای حضور و مشارکت مردم در انتخابات فراهم کنیم و در این مسیر از همه امکانات استفاده خواهیم کرد بیان کرد: در این راستا انتظار داریم قشر فرهنگیان که همیشه قشر پیشرو و تاثیرگذار جامعه بودند در انتخابات هم همراه ما باشند.

وی با بیان اینکه حضور فرهنگیان در عرصه‌های مختلف در فراخوانی مردم و برای حضور حداکثری مردم و در اجرای انتخابات برایمان تاثیرگذار است خاطرنشان کرد: در راستای عشق و علاقه به ملت و کشورمان و تثبیت جایگاه ایران در عرصه بین المللی باید در این حرکت ملی حضور گسترده داشته باشیم.