×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز،امام جمعه صومعه‌سرا گفت: شما خبرنگاران و اصحاب رسانه باید دلسوزانه به بیان مسائل و مشکلات بپردازید؛ چرا که نگاه دلسوزانه باعث رشد و توسعه می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی در همایش روز خبرنگار که با حضور خبرنگاران استان و شهرستان صومعه‌سرا در در تالار فرشتگان صومعه‌سرا برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: رسانه‌ها نقشی مهمی را در هدایت افکار عمومی عهده‌دارند.

وی بر نقش خبرنگاران بر اعتلای جامعه اشاره کرد و افزود:‌ گیلان، ‌شهرها و شهرستان‌های ما مظلوم واقع شده‌اند. شما خبرنگاران و اصحاب رسانه باید دلسوزانه به بیان مسائل و مشکلات بپردازید؛ چرا که نگاه دلسوزانه باعث رشد و توسعه می‌شود.

حجت‌الاسلام صدیقی با بیان اینکه رسانه و اهل قلم دلسوزانه مطالب را منعکس می‌کنند، خاطرنشان کرد: هیچگاه قابل تصور نیست که خبرنگاری برای ارتقای خود مشکلات را بزرگتر از آنچه که هست و خوبی‌ها را نیز زشت و بی‌اهمیت نشان دهد بلکه همواره با صداقت و دلسوزی مسائل و مشکلات را بیان می کند.

امام جمعه صومعه‌سرا در پایان بیان تذکرات دلسوزانه را از وظایف خبرنگاران دانست و عنوان کرد: قلم خبرنگاران باید در جهت اطلاع‌رسانی، رفع و کاهش مشکلات، ارتقای مسائل فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و… باشد./ایسنا