×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزاکوچک نیوز به نقل از فارس،حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل صدیقی امروز بابیان اینکه شهیدان باهنر و رجایی از خادمان صدیق نظام جمهوری اسلامی بودند، اظهار کرد: هفته دولت به یاد شهیدان رجایی و باهنر گرامی داشته می‌شود و دولتمردان باید این دو بزرگوار در تاریخ انقلاب را الگوی خود قرار دهند.

وی بابیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر تمام تلاششان پیاده کردن اهداف دینی و انقلابی در جامعه بود، افزود: شهیدان رجایی و باهنر چون نیتشان بر مبنای خدمت به خدا و خلقش بود باقی ماندند که ارج نهادن به مقامشان ستودنی است.

امام‌جمعه صومعه‌سرا بابیان اینکه هفته دولت فرصت خوبی است تا دولتمردان عملکرد خود را ارزیابی کنند، گفت: دولت باید کسورات و کوتاهی‌هایی که وجود دارد را در راستای خدمت به مردم جبران کند.

صدیقی با اذعان به اینکه دولت باید از این هفته در جهت بیان دستاوردهای خود بهره بگیرد گفت: دولت باید در این هفته گزارش عملکرد یک‌ساله خود را برای مردم بیان کند و مردم هم باید قدردان زحمات مسئولین و دولتمردان ما باشند.

وی با اشاره به اینکه منابع در کشور به‌وفور دیده می‌شود، افزود: باید منابع کشور در راستای صحیح و درست و بجا هزینه شود و از اسراف و در وقت و توان مدیران جلوگیری شود.

امام‌جمعه صومعه‌سرا بابیان اینکه دولت خدمات شایانی را با توجه به معیشت و درآمد خود به مردم ارائه می‌کند، گفت: گرچه خدمات قابل قبولی از دولت را شاهد هستیم اما مردم ما مستحق خدمات گسترده‌تری هستند و باید به‌پاس نعمت این مردم دامنه خدمات دولت به مردم بیش‌ازپیش شود.

صدیقی بابیان اینکه راه شهیدان و رجایی و باهنر باید با کار کردن ادامه پیدا کند، مطرح کرد: اگر نامی از شهیدان رجایی و باهنر باقی‌مانده به خاطر تلاش بی‌وقفه آن‌ها در جهت کسب رضایت خدا و خدمت به مردم بود وگرنه هر کاری به‌غیراز نیت مذکور باقی نخواهد ماند.