×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

میرزا کوچک نیوز:فرزاد امدادی بااشاره به ادامه جریان رانش زمین در منطقه نارنج پره ، اظهار داشت: از طریق دهیاری خانوارهای این منطقه شناسایی شده اند.

وی با بیان اینکه به تفکیک از افراد نارنج پره درخواست هایشان گرفته شده است، افزود: ما سه پیشنهاد به مردمان منطقه نارنج پره داده ایم و به خواسته خود می توانند یکی از این سه پیشنهاد را قبول کنند.

بخشدار میرزاکوچک گفت: اولا مردم نارنج پره می توانند به مکانی که بنیاد مسکن برای آنها قطعه زمینی در نظر گرفته انتقال پیدا کنند، تعدادی می توانند به زمین کشاورزی که در پایین دست دارند بروند که ۱۰۰تا۱۵۰متر اجازه تغییر کاربری به آنها داده می شود تا به وسیله تسهیلات خانه بسازند.

امدادی تصریح کرد: تعداد دیگر هم که وضعیت رانش زمین به منازل انها آسیب چندانی نزده می توانند با دریافت تسهیلات منطقه را ترک کنند.

وی با اشاره به اینکه تصمیم جدی ما، تفکیک زمین توسط بنیاد مسکن است، خاطرنشان کرد: اکثر مردم منطقه نارنج پره درخواست پول کرده اند که تهیه اینکار سخت است.

 

  •  روستای نارنج پره از توابع شهر گوراب زرمیخ صومعه سرا است که از سال گذشته زمین این روستا شروع به رانش کرده و خسارات زیادی به منازل روستائیان زده است.
  • اسفند سال گذشته فرماندار شهرستان برای بررسی وضعیت روستائیان به این مکن آمد و از آن تاریخ چند ماهی میگذرد!