×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Saturday, 24 February , 2024
حضور فتنه‌گران بر مناصب دولتی حماسه‌سازان 8 دی را نگران کرده‌است

میرزا کوچک نیوز :حجت‌الاسلام سعید مهدوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به حماسه نهم دی ماه مردم ایران و هشتم دی ماه در گیلان اظهار کرد: شیفتگان و تشنگان قدرت با نفوذ در ساختار نظام می‌خواستند با سوءاستفاده از جمهوریت نظام فضایی را به نفع دشمنان مردم و کشور فراهم کنند.

وی ادامه داد: تشنگان قدرت بستر امید رژیم صهیونیستی به عنوان نیروهای امدادی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران را ایجاد کردند.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های گیلان با بیان اینکه برخی به بهانه دروغین و تهمت بزرگ تقلب تمام دشمنان درجه یک ملت را مدت هشت ماه امیدوار و خوشحال کردند، تصریح کرد: قطره‌های خون شهدا در عالم اثری دارد و اثر آن در نهم دی ماه با خروش ملت در دفاع از نظام علیه فتنه‌گران و توطئه‌گران به نتیجه رسید.

مهدوی حماسه نهم دی ماه ملت ایران را روز برچیده شدن بساط توطئه دشمن ذکر کرد و گفت: تداوم حماسه نهم دی ماه بر مواظبت از نفوذ غرب‌زدگان و مزدوران آمریکایی و رژیم صهیونیستی فتنه‌گر در بدنه حاکمیتی نظام است.

وی با اشاره به اینکه حضور بخشی از فتنه‌گران بر مناصب دولتی بدون ندامت و توبه حماسه‌سازان 8 و 9 دی ماه سال 88 گیلان را نگران کرده‌است، بیان کرد: اگر روند مذکور ادامه داشته‌باشد، باید منتظر فتنه بزرگ‌تر باشیم.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های گیلان متذکر شد: در فتنه جدید شعارهای ضدنظام به طور علنی داده‌نمی‌شود، اما آرمان‌ها و شعارهای نظام در عمل لوث می‌شود، همان‌گونه که در مراسم 16 آذرماه سال جاری دیدیم.

مهدوی به برنامه‌ریزی دستگاه برنامه‌ریز جناحی برای به افول کشاندن حساسیت و غیرت دانشجویان دانشگاه‌ها علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی در 16 آذرماه امسال اشاره کرد و یادآور شد: 16 آذر ضدآمریکایی با درگیری‌های جناحی، سیاسی و مباحث کلیشه‌ای انتخاباتی تبدیل به مراسم تشریفاتی و میتینگ حزبی شد.

وی با بیان اینکه حماسه هشتم دی ماه در رشت و نهم دی ماه در ایران به معنای واقعی جوشش مردمی بود، خاطرنشان کرد: سال 88 تعدادی از مسئولان وقت گرایشی همسو با فتنه‌گران داشتند و در ساماندهی راهپیمایی هشتم دی ماه مردم گیلان تعلل کردند.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های گیلان، حماسه 9 دی را فضای پر خروش مردمی خواند و اظهار کرد: حماسه 9 دی بخشی از صحنه‌های به‌یادماندنی حمایت یک ملت از نظام، استقلال و عزت خود بوده و نشان‌دهنده اوج بصیرت مردم در زمانی است که بسیاری از خواص سکوت کرده یا اینکه برخی از آنها با سران فتنه همراهی کردند.

مهدوی با اشاره به اینکه حماسه 9 دی نشان داد ملت در دفاع از نظام، استقلال، دین و امنیت خود از بسیاری از خواص پیشتاز و مهیاتر است، بیان کرد: موضوع مذکور جای بسیار شکر دارد.

وی بزرگداشت حماسه 8 و 9 دی ماه مردم گیلان و ایران را پاسداشت یوم‌الله دانست و تصریح کرد: بزرگداشت حماسه هشتم و نهم دی ماه سبب تضمین عزت، سربلندی، استقلال و پیشرفت کشور است.

 

  1. دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  2. پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  3. از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
  4. لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  5. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.