فعالیت 12 هزار گروه جهادی جغرافیا محور در کشور / گیلان پیشرو در محرومیت زدایی - میرزا کوچک نیوز:اخبار گیلان،اخبار صومعه سرا
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۴ مرداد - ۱۳۹۹  
true
true
فعالیت ۱۲ هزار گروه جهادی جغرافیا محور در کشور / گیلان پیشرو در محرومیت زدایی

محمد زهرایی در حاشیه بازدید از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی صومعه‌سرا در گفتگو با خبرنگار میرزاکوچک نیوزاظهار کرد: در کشور ۱۳ هزار گروه جهادی خدمت رسان محله محور داریم که این گروه ها در محل خودشان به فعالیت می پردازند.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۲ هزار گروه جهادی جغرافیا محور در اقشار ۲۲ گانه کشور فعالت می کنند، افزود: در برنامه های افق ۱۰ ساله بسیج گسترش گروه های جهادی که مقام معظمر هبری هم بر آن تاکید داشتند لحاظ گردیده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه بسیج سازندگی متولی محرومیت زدایی نیست بلکه کمک کار دولت در اجرای پروژه های کوچک و زودبازده است، گفت: در کمک‌های ما مشارکت مردمی وجود دارد و در آن از ظرفیت گروه‌های جهادی و خیرین استفاده می‌شود.

زهرایی با بیان اینکه بیشتر بر روی پروژه هایی کار می کنیم که در روستاها و حاشیه شهرها از دغدغه های مردم است، تصریح کرد: منزلت افزایی که پروژه‌های محرومیت زدایی دارد بیشتر برای همین پایگاه‌ها، حوزه‌ها و نواحی قرار است اتفاق بیفتد.
وی با اشاره به اجرای طرح ۴۰ هزار پروژه کوچک و زود بازده، طرح بزرگ خدمت‌رسانی همزمان در کشور، خاطرنشان کرد: از این میزان یک هزار و ۴۰۰ پروژه مختص به گیلان است که تا کنون یک هزار پروژه خانه محروم به بهره‌برداری رسیده و بیش از ۱۲۰ پروژه در دست اجراست.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه از ۱۳ بهمن سال گذشته تا کنون ۲۷ هزار پروژه در سطح کشور پیشرفت فیزکی دارد و هزار پروژه تا کنون در کردستان، خراسان جنوبی و همدان با حضور سردار سلامی و سردار سلیمانی افتتاح شده است، اظهار کرد: کار افتتاح ۱۰ هزار پروژه در دو ماه آینده به اتمام می رسد و ۱۳ هزار پروژه دیگر، بخشی از آن در حال آغاز شدن و در آینده به بهره برداری می‌رسد.

زهرایی با بیان اینکه استان گیلان جز استان‌های موفق در پروژه‌های محرومیت‌زدایی است، افزود: در گیلان یک هزار پروژه خانه محروم تا کنون به بهره‌برداری رسیده همچنین ساخت ۱۰۰ واحد مسکن حادثه دیده سیل را در استان گلستان بر عهده گرفته است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true