(head) (/head) اتمام دیواره‌سازی منطقه رانش شده ضیابر تا یک ماه آینده - میرزا کوچک نیوز:اخبار گیلان،اخبار صومعه سرا،اخبار گوراب زرمیخ
تبلیغات
پنج شنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۴
 |  ۲۳/ دی/ ۱۳۹۶ - ۴:۲۷
  |   نظرات: بدون نظر
سید کاظم دلخوش؛

اتمام دیواره‌سازی منطقه رانش شده ضیابر تا یک ماه آینده

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از روز اولز پیگیری‍‌‌های لازم را انجام دادیم، گفت: دیواره سازی رودخانه ضیابر تا یک ماه آینده به اتمام می‌رسد.

سید کاظم دلخوش، نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از روند دیواره‌سازی رودخانه مرغک ضیابر که دچار رانش شده بود، اظهار کرد: مدتی پیش قسمتی از این رودخانه بر اثر سیل تخریب و خیابان آن دچار رانش شد.

وی با بیان اینکه ضیابر، یک منطقه وسیع و بزرگ است و مردم هم همیشه در صحنه‌های مختلف حضور پررنگ داشته‌اند، افزود: ما در اسرع وقت از طریق وزارت نیرو پیگیری کردیم و منطقه رانش شده ضیابر توسط پیمانکار در دست اجرا است.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از روز اول رانش پیگیری‍‌‌های لازم را انجام دادیم، گفت: دیواره سازی رودخانه ضیابر تا یک ماه آینده به اتمام می‌رسد.

دلخوش با بیان اینکه نزدیک ۱ میلیارد تومان برا دیواره سازی منطقه رانش شده رودخانه اعتبار هزینه می‌شود، تصریح کرد: در صددیم آن طرف رودخانه را هم دیوارسازی انجام دهیم تا در آینده مردم دچار مشکل نشوند.

وی با بیان اینکه کل پروژه ۸۰ متر با ارتفاع ۶ متر است که می‌خواهیم این میزان را به ۱۰۰ متر برسانیم، خاطرنشان کرد: ما در شهرستان بیش از ۲۰ پل ساخته‌ایم که بخشی از آن، پل‌های عابر پیاده است.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کل اعتبارات برای پل‌ها ۸ میلیارد تومان است، اظهار کرد: این اعتبارات از سوی وزارت خانه‌ها، سازمان مدیریت برنامه‌ریزی و.. تهیه شده است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

*

code

سامانه پیامکی

جهت عضویت در سامانه پیامکی پایگاه خبری میرزا کوچک نیوز شماره موبایل خود را وارد نمایید.

آشنایی بیشتر
آشنایی با شهدا
تبلیغات
نظرسنجی

پایگاه خبری میرزا کوچک نیوز را چگونه ارزیابی میکنید؟

نتایج نظرسنجی

Loading ... Loading ...
مقام معظم رهبری
رهبری
تبلیغات

 

تبلیغات متنی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 285 بازدید

بازدید دیروز: 583 بازدید

بازدید کل : 576136 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر