×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز به نقل از واران خبر صبح امروز در جریان برگزاری جلسه شورای اداری در فرمانداری صومعه سرا اسمعیل پور فرماندار شهرستان با گله مندی از عدم حضور رئسای ادارات در آغاز ساعت اداری گفت: بیشتر رئسای ادارات شهرستان پس از ساعت ۹ به محل کار می آیند و آن زمانی را هم که در محل کار حضور دارند به کاری غیر از تکریم ارباب رجوع مشغولند.

فرماندار صومعه سرا با اشاره دیر آمدن برخی مسئولین به محل کار افزود: در دسترس نبودن برخی از مسئولین شهرستان که وظیفه آنها رسیدگی به حوادث غیر مترقبه است یکی دیگر از مشکلات شهرستان است، متاسفانه این مسئولین پس از اتمام ساعت اداری دیگر در دسترس نیستند.

وی افزود:تیم بازرسی برای ارزشیابی مسئولین و مدیران شهرستان فعال کرده اییم که یکی از معیار های ارزشیابی آن ورود و خروج به موقع مدیران در محل کار است.

اسمعیل پور در ادامه گفت: برای بهتر شدن این وضعیت فرمانداری با هزینه خود قصد دارد امتحانی از مسئولین شهرستان با موضوع “نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر” و “وصیت نامه امام (ره)” بگیرد تا وظایف خود را به یاد آوردند.

فرماندار همینطور با تاکید بر پایین بودن سطح اصول و آئین نگارش برخی از مسئولین در نامه نگاری ها یکی از اساتید دانشگاه را مامور آموزش اصول آئین نگارش به مسئولین شهرستان کرد.