×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز،همزمان با ششمین روز از هفته دولت سه طرح صنعتی با حضور معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت،مدیر کل صنعت، معدن و تجارت گیلان، نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس و فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در صومعه‌سرا افتتاح شد.
حسین ابویی مهریزی در مراسم افتتاح سه پروژه تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی شهرستان صومعه سرا اظهار کرد:تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال ، تولید و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی یکی از اولویت های وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

وی تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون 4 هزار و ‌971 واحد تولیدی در بخش‌های مختلف صنعتی، کشاورزی و‌… از بانک‌های عامل‌ تسهیلات دریافت کردند.

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت به وضعیت صنعت گیلان نیز اشاره کرد و گفت: در گیلان ۱۹۵ واحد،موفق به دریافت ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی در این زمینه شدند.

وی از راه‌اندازی 2 هزار و 23 واحد نیمه تمام از ابتدای امسال تاکنون در کشور خبر داد و گفت: این واحدها با سرمایه‌گذاری 12 هزار و 31 میلیارد تومان و اشتغال 31 هزار و 400 نفر به بهره‌برداری رسیده است.

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت با اشاره به اینکه تا پایان سال پنج هزار و ۴۰۰ واحد صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد راه اندازی و بهره برداری می شود، گفت: با بهره برداری از این واحدهای صنعتی باسرمایه گذاری  ۲۲ هزار میلیارد تومانی برای ۹۰ هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.

IMG_9582 IMG_9588 IMG_9613 IMG_9624IMG_9658 IMG_9644