×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

میرزا کوچک نیوز:پیش ازظهر شنبه همزمان با سومین روز از هفته دولت ۱۳پروژه عمران شهری، تولیدی و اشتغال زایی با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی در شهرستان صومعه سرا به بهره برداری رسید.

از این تعداد شش پروژه در حوزه عمران شهری و مربوط به شهرداری، یک پروژه فنی و حرفه ای، چهار پروژه کارآفرینی و اشتغالزایی و ساماندهی گلزار شهدای. آقا مهدی بوده است.

برای شش پروژه عمران شهری که شامل تکمیل پروژه بلوار برادارن سرشاد و پنج پروژه روکش آسفالت بوده در مجموع سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

از دیگر پروژه های افتتاحی در این روز چهار پروژه کارآفرینی و اشتغالزایی شامل پرورش قارج خوراکی، رستوران و اسکله قایقرانی در سیاه درویشان، مدرسه غیرانتفاعی و مجتمع چاپ و تبلیغات بود که برای اجرای این پروژه ها ۹۱۰ میلیون تومان تسهیلات از طریق صندوق کارآفرینی امید پرداخت شده است.

افتتاح پروژه آموزشگاه فنی و حرفه ای در حوزه صنایع غذایی و ساماندهی گلزار شهدای آقا مهدی از دیگر پروژه های افتتاحی در این روز بود که به ترتیب برای اجرای این  پروژه ها ۵۲۵ میلیون تومان و یک هزار و ۱۵۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

گفتنی است امروز با حضور مسئولان عملیات اجرایی پروژه خطوط اصلی فاضلاب صومعه سرا به طول دو هزار و ۷۲۷ متر بااعتبار ۱۹ میلیارد ریال کنلگ زده شد./مهر