×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

محمدعلی نجفی عصر دیروز در جریان بازدید از نمایشگاه جهیزیه لوازم خانگی و مبلمان گیلان با اشاره به اینکه خبرنگاران همواره در جمع مسئولان حضور دارند اظهار کرد: از رسانه‌های گیلان رضایت کامل دارم.

وی از اختصاص 100 میلیون تومان برای تجلیل از خبرنگاران گیلان در روز خبرنگار خبر داد و افزود: با شوق بسیار به استقبال روز خبرنگار می‌رویم.

استاندار گیلان یکی از موفقیت‌های مسئولان را اطلاع‌رسانی خبرنگاران از برنامه‌ها و اقدام‌های انجام شده عنوان کرد.

نجفی در ادامه برپایی نمایشگاه جهیزیه لوازم خانگی و مبلمان گیلان را فرصتی برای ارائه آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان در این زمینه خواند و بیان کرد: تولیدکنندگان کالای خود را در معرض و فروش مردم گذاشتند.

وی 85 درصد کالای عرضه شده در نمایشگاه جهیزیه لوازم خانگی و مبلمان گیلان را تولید داخل کشور عنوان کرد.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: امیدواریم تمام کالای داخلی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار باشد و خریداران از این کالا استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه بیشتر خریداران نمایشگاه جهیزیه لوازم خانگی و مبلمان استان نوعروسان و جوانان هستند، اضافه کرد: انتظار می‌رود خریداران به کالای تولید داخلی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

نجفی به پرداخت وام خرید کالای خانگی از طرف دولت اشاره کرد و یادآور شد: امیدواریم تولیدکنندگان داخلی بتوانند از تسهیلات مذکور استفاده کنند.

وی با تأکید بر تبلیغات شهری برای بازدید شهروندان از نمایشگاه جهیزیه لوازم خانگی و مبلمان گیلان ، متذکر شد: امکانات حمل و نقل شهری برای رفت و آمد شهروندان به نمایشگاه مذکور باید فراهم شود./فارس