×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز،سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در اولین نشست خبری مجمع نمایندگان در سال جاری گفت: برای احقاق حق جامعه رسانه در مرکز پژوهشهای مجلس، طرحی را دادیم مبنی بر استخدام کارکنان صداوسیما که بیست سال سابقه کار دارند و هنوز استخدام نشده اند.

وی افزود: در مورد اینکه پرسیدند چرا نمایندگان گیلان تمایلی به شرکت در کمیسیون کشاورزی ندارند قابل ذکر است که هر نماینده با توجه به تخصص خود در کمیسیون خاصی عضو میشود و البته نمایندگان در مورد تمام بخش ها اعم از کشاورزی حق اظهار نظر دارند که ما هیچکدام از بحث درباره امر بنیادی کشاورزی کوتاه نیامده ایم.

وی افزود: همین دیروز من با پیش کشیدن بحث برنج در مجلس و جمع اوری امضا برای جلوگیری از واردات آن موجب درگیری نیز شدم.

وی در خصوص عملکرد ضعیف شهرداری در مورد قطع آب وبرق و گاز خانه های نسق گفت: بیش از 7000 خانه نسق در حاشیه شهر رشت داریم که قطع آب برق گاز آنها توسط شهرداری بسیار آسیب زا میباشد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت حمایت از سرمایه دار و سرمایه گذار گفت :بشخصه از هر سرمایه گذاری که حمایت کردم توسط رقبا مورد توهین و اتهام قرار گرفتم اما باید فرهنگ کارشکنی در مورد سرمایه گذاران در استان کنار برود تا بتوانیم با جذب سرمایه گذار شاهد رونق اقتصادی و گردشگری استان باشیم./خزرآنلاین