×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش خبرنگار میرزاکوچک نیوز،محمد حیدری صبح امروز(دوشنبه، 30فروردین) در جلسه مدیریت بیماری کرونا که در محل فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: متاسفانه آمار مبتلایان به بیماری کرونا در سطح کشور و همچنین شهرستان روز به روز در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه وضعیت کرونایی کشور از رنگ قرمز به سمت شکی پیش می رود افزود: دورهمی‌های خانوادگی، ورود مسافران به گیلان در ایام نوروزی، خریدهای شب عید از جمله عوامل افزایش بیماری کرونا است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری صومعه‌سرا با بیان اینکه متاسفانه بیماری کرونا برای مردم عادی سازی شده و بیش از 30 درصد از مردم کشور پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند گفت: همه ما موظفیم به کمک کادر درمان و شبکه بهداشت و درمان آمده و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم.

وی با اشاره به اینکه طرح جامع هوشمندسازی ستاد مدیریت کرونا همچنان ادامه دارد تصریح کرد: گروه های شغلی در این طرح کاملا مشخص شده و همه ملزم به اجرای آن هستیم.

حیدری با بیان اینکه بازارهای هفتگی در سطح شهرستان تعطیل است خاطرنشان کرئ: شهرداران نسبت به جلوگیری از سد معبر توسط وانت ها و دست فروشان در روزهای بازار هفتگی اقدام کنند.

خبرنگار:عباس احمدزاده