×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز و به نقل از واران نیوز حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی با اشاره به ۱۳ آبان اظهار کرد: انقلاب اسلامی آرمان‌های رفیعی را در نظر دارد و نسل های اینده باید این آرمانها را مدنظر داشته باشند و در این مسیر حرکت نمایند.

وی افزود: ما هر ساله به عنوان فرزندان معنوی امام حسین(ع) در خیمه های ایشان شرکت می کنیم تا ندای آزادی و آزادمنشی و ندای راستی و درستی را از این امام بزرگوار بگیریم و در جامعه خودمان پیاده کنیم.

امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه ۱۳آبان یادآور ۳ واقعه تاریخی مهم کشورمان است، گفت: تبعید حضرت امام(ره) توسط رژیم شاهنشاهی به ترکیه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان و دانش‌آموزان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از مهم‌ترین وقایع روز ۱۳ آبان است.

حجت‌الاسلام صدیقی با بیان اینکه مردم ثابت کردند با توکل بر خداوند می‌توانند استکبار و استعمار را به خاک ذل بکشانند، تصریح کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان می‌تواند بار دیگر نه تنها نقش بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان داشته باشد، بلکه می تواند اقتدار ملی ایران را نشان دهد و اثبات کند که ملت ایران در مسیر آرمان‌ها و اهداف خود همچنان پابرجا و استوار است.

وی خاطرنشان کرد: امروز که کشور ما از هر سو مورد هجمه‌های دینی و فرهنگی قرار دارد، نیاز است که در برابر دشمنان حفظ وحدت کنیم و در این راهپیمایی حضور فعال داشته باشیم.