×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا ، سید محمود رزمگیر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا عصر روز سه شنبه ٨ تیر ماه ٩٤ از برگزاری عصر شعری به مناسبت سالرو زحهانی قدس در انجمن شعرو ادب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا با حضور شاعران و فرهیختگان شهرستانی خبرداد.

رزمگیر اشاره کرد که : دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین و تعدادی از هنرمندان بزرگ عرصه ی شعرو ادب استان که مهمانان ویژه ی برنامه بودند . شعرخوانی پیرامون دفاع از ملت مظلوم فلسطین و حمایت از حق و حقیقت از اعم برنامه این گرهمایی بود .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا ، ضمن ارج گذاشتن لیالی قدر و تسلیت به مناسبت شهادت امام علی (ع) از اهمیت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس مطالبی بیان کردند –

این مقام فرهنگی ، بابیان اینکه دفاع از مردم فلسطین یک وظیفه جهانی و دفاع از انسانیت است گفتند: هنرمندان با توجه به روح آزادی خواهی خود همواره درکنار ملتهای مظلوم جهان هستند .

همچنین در این مراسم دبیر جمعیت دفاع از مردم فلسطین در استان گیلان ضمن تشکر از حضور هنرمندان و شاعران بیان داشتند که بنا است پس از جمع آوری اشعار شاعران استان گیلان پیرامون دفاع از ملت مظلوم فلسطین و حمایت از آزادی خواهی و حق طلبی فلسطینیان به صورت یک مجموعه شعر چاپ گردد .

در پایان به تعدادی از شاعران به رسم یادبود چند جلد کتاب مجموعه شعر از شاعران کشور به نام (خون و زیتون) اهداء گردید .