×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز به نقل از واران خبر:سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به اینکه مردم برای پایداری نظام جمهوری اسلامی شهدای بسیاری تقدیم نظام کردند گفت: نظام جمهوری اسلامی بر پایه رهنمود های رهبر انقلاب و مدیریت امام و همینطور حول محور مردم به وجود آمده.

وی افزود : از ابتدای انقلاب دشمنان ما مثل آمریکا اسرائیل و انگلیس همیشه در تلاش بودند تا بر علیه ملت ما موضع گیری کنند و تحریم هایی که انجام شد یکی از نشانه های خصومت دشمنان این ملت و مملکت بر علیه ایران بود.

وی با اشاره به فتنه سال ۸۸ گفت: قطعا در طول تاریخ از زمان انقلاب تا کنون  مردم برای حفظ نظام،دین و ناموس این مملکت جان فشانی کرده اند و هیچ وقت پذیرفته نیست که بیگانگان بخواهند در این کشور آشوب به پا کنند و یا  بعضی از عواملشون در داخل کشور حوادثی مانند سال ۸۸ که به فتنه معروف شد به وجود آوردند و با دین و زندگی مردم بازی کرده و به مقدسات مردم توهین کنند،این جریانات برای هیچ فرد مسلمانی پذیرفتنی نیست.

دلخوش با تاکید بر اینکه ما در کشور رهبر داریم و باید تابع رهبر باشیم گفت: وضیفه ما این است که پشت سر رهبر باشیم ،البته نه آنقدر عقب که از پشت بی افتیم  که بعضی از قافله جا می مانند و مطمئنا جلو تر از رهبر هم نباید حرکت کنیم و تبعیت از رهبری را سرلوحه کار هایمان قرار دهیم.

وی در ادامه گفت: اگر می بینیم امروز مردم بعضی از کشورهای مسلمان در خون خود خودشان میغلطند داعش و تکفیری ها به  آنجا هجوم آورده اند یکی از دلایل آن نبود رهبریت دینی سالم است.