×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش خبرنگار میرزاکوچک نیوز، علی بابازاده پیش از ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه صومعه‌سرا اظهار کرد: خبرنگاران زبان گویا و آینه آحاد مردم در سطح جامعه هستند.

وی بی ریاترین صنفی را که در راستای اهداف جمهوری اسلامی قدم بر می دارند و مردم را آگاه به خدماتی که نسبت به مردم می شود می کنند اصحاب رسانه دانست.

رییس دفتر نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: اصحاب رسانه با وجدان و خدایشان عهد و پیمان بسته اند تا حقایق موضوع را به منصه ظهور برسانند و واقعیت ها را به مردم بگویند.

بابازاده با اشاره به اینکه زحمات خبرنگاران قابل ستایش است تصریح کرد: عموم خبرنگاران در شهرستان صومعه سرا در همه جا حضور فعال دارند .

وی با بیان اینکه انتقاد به معنای واقعی باید قلم فرسایی شود خاطرنشان کرد: متاسفانه افرادی هستند که با وجدان خود قلم فرسایی نمیکنند بلکه قلم را با مادیات می سنجند و انسانیت را می فروشند.

رییس دفتر نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی افراد شانیت خبرنگاران را به نام خبرنگار زیر سوال برده اند اظهار کرد: خبرنگارانی که عشق به کارشان دارند همیشه واقعیت ها را به قلم می آورند.