×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

میرزا کوچک نیوز:حمیدرضا خصوصی ثانی، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی  ظهر دیروز در افتتاح بزرگترین مجتمع آموزشی غرب گیلان با بیان اینکه مسئولان پرچم دار دفاع از حقوق مردم هستند،خاطرنشان کرد: خدمات رسانی به مردم قربانی باندبازی‌ها نگردد.

وی با بیان اینکه هفت میلیارد تومان اختلاس در آموزش و پرورش صومعه‌سرا در چندسال گذشته به دور از شأن مردم این دیار بود، اظهار کرد: اختلاف گذشته سیلی فراوانی به مردم این دیار زده است.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز شهرستان صومعه سرا به دور از هرگونه اختلاف و اختلاس در راستای خدمات رسانی به مردم و توسعه شهرستان تلاش می کند،افزود: به همت مسئولان این شهرستان، روز به روز توسعه صومعه‌سرا گسترده‌ تر می‌شود.

خصوصی با بیان اینکه در سایه اختلافات، رانت خواران ظهور و بروز می‌کنند، گفت: در مدت این سه و سال و نیم خدمات زیادی از جمله آبرسانی شهری، اخذ ۲۵ رشته دانشگاهی، تقویت ضعف برق۸۰روستا، گازرسانی و … انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۰ جوان بیکار این شهرستان با دریافت تسهیلات جهاد کشاورزی صاحب ماشین آلات کشاورزی شدند که سبب اشتغالزایی شد، تصریح کرد: بیش از پنج هزار جوان صومعه‌سرایی از خدمات تسهیلات وام ازدواج و اشتغالزایی بهره‌مند شده‌اند.