×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز،سردار محمد عبدالله‌پور با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: یاد تمام شهدا و فجرآفرینان را گرامی می‌داریم.

وی عظمت و پیروزی ملت ایران را مدیون شهدا عنوان کرد و افزود: 19 بهمن ماه جاری یادواره 2 هزار و 200 شهید شهرستان رشت برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان، برگزاری یادواره مذکور را فضاسازی برای برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید استان در اردیبهشت ماه سال 95 خواند و بیان کرد: دهه فجر امسال تندیس نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان رونمایی می‌شود.

عبدالله‌پور با بیان اینکه 10 عنوان کتاب «دفاع مقدس» دهه فجر در گیلان رونمایی می‌شود، تصریح کرد: دهه فجر امسال نخستین پوستر کنگره ملی 8 هزار شهید استان رونمایی می‌شود.

وی دیدار با خانواده شهدا با عنوان «دیدار با طلایه‌داران نور» را از برنامه‌های دهه فجر برشمرد و گفت: قبل از برگزاری کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان با تمام خانواده معظم شهدا در نقاط مختلف استان دیدار انجام می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اهدای تابلوی ویژه نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان به خانواده معظم شهدا، خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا در برخی از شهرها انجام شده و در دیگر نقاط استان در حال انجام است.

عبدالله‌پور به برگزاری یادواره شهدا در شهرستان‌ها و محله‌های مختلف در 16 شهر گیلان اشاره کرد و یادآور شد: روایتگری دفاع مقدس در راستای اعزام کاروان راهیان نور دانش‌آموزی از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده است.

وی از غنی‌سازی سایت 8 هزار شهید قهرمان گیلان خبر داد و اظهار کرد: دهه فجر امسال پیامک «پیک شهدا» به صورت انبوه ارسال می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان به تقدیر از برنامه‌سازان دفاع مقدس صدا و سیمای مرکز استان در دهه فجر امسال اشاره کرد و افزود: آمادگی دریافت طرح، ابتکار و پیشنهاد برای غنی‌تر کردن برنامه‌ها را داریم تا نسبت به ارتقای کیفیت برگزاری کنگره شهدا اقدام شود.

عبدالله‌پور با بیان اینکه طرح‌ها و پیشنهادهای خوبی تاکنون به دبیرخانه کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان رسیده است، تصریح کرد: از آنها که دغدغه شهدا را دارند قدردانی می‌کنم.


منبع:فارس