×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس بر تدوین طرح بیمه، حقوق و استخدام جامعه خبرنگاران تاکید کرد.

دکتر سید کاظم دلخوش در همایش روز خبرنگار که با حضور خبرنگاران استان و شهرستان صومعه‌سرا در تالار فرشتگان این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار با بیان اینکه امیدست بتوان مشکلات مادی جامعه رسانه را حل کرد، اظهار کرد: از جامعه مطبوعاتی انتظار می‌رود برای اعتلا و رشد گیلان در راستای تقویت یکدیگر عمل کنیم.

وی بر ضرورت تشکیل جلساتی در خانه مطبوعات در راستای رفع مشکل بیمه خبرنگاران تاکید کرد و افزود: با برگزاری جلسات در خانه مطبوعات باید بحث بیمه خبرنگاران را کارشناسانه و قانونمدارانه مورد بررسی قرار داد.

دلخوش با اشاره به موضوع حقوق و استخدام جامعه خبرنگاران خاطرنشان کرد: حقوق و استخدام جامعه خبرنگاران برای اینکه به عنوان یک طرح مورد حمایت مجلس قرار گیرد باید طی یک ماده واحده تنظیم و جهت بررسی نقاط قوت و ضعف به مرکز پژوهش‌های مجلس ارائه شود.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی در پایان به تدوین طرح معافیت مالیاتی پیمانکاران ورزشی اشاره و اظهار کرد: در این طرح بنا است خدمات و کمک هر پیمانکار در حوزه ورزش، معافیت مالیاتی آن پیمانکار محسوب شود. ‌در حوزه خبر نیز می‌توان طرحی را در جهت حمایت از خبرنگاران تدوین کرد.