×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

محمود قاسم نژاد در گفتگو با ایرنا با اشاره و به نحوه برخورد یکی از مسئولان شهرستان‌های استانی با یکی از خبرنگاران و انعکاس آن در فضای مجازی ضمن ناصواب دانستن این رفتار افزود: برخورد با رسانه به معنای برخورد با افکار عمومی است و رفتار ناصواب با اهالی رسانه نه تناسب با رویکرد دولت دوازدهم و نه الگوی رفتاری استاندار گیلان است.

وی حضور رسانه‌ها در کنار مسئولان را ظرفیتی بزرگ توصیف کرد و افزود: امروز خدمت‌رسانی به مردم بدون توجه به نمایندگان افکار عمومی امری ناشدنی است و باید مدیران در دوران مسئولیت خود این موضوع را به خوبی درک و پذیرا باشند.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی گیلان رسانه را رکن اساسی در انتقال صدای مردم به مسئولان و همچنین مطالبه‌گری صحیح و اصولی دانست و افزود: حضور رسانه‌ها و خبرنگاران در کنار مردم، یک فرصت و ظرفیت است که در مسیر خدمت‌رسانی و توسعه جزو اولویت‌ها محسوب می‌شود.

قاسم نژاد گردش اطلاعات را لازم و همراهی رسانه‌ها برای انعکاس خدمات و دستاوردها را ستود و ادامه داد: همه مدیران باید ضمن احترام به نمایندگان افکار عمومی، قدرشناس تلاش‌های آنان در راستای بیان فعالیت‌ها باشند و در این مسیر، با حفظ هوشمندی، جریان امید در جامعه را تقویت کنند.

وی رویکرد دولت در این خصوص را یادآور شد و با اشاره به نقش آفرینی موثر رسانه‌ها در آگاهی بخشی عمومی گفت: استاندار گیلان نیز در جلسات و نشست‌های مختلف، پیوسته بر اهمیت نقش رسانه‌ها و ضرورت قدرشناسی از آنان تاکید می‌کنند و این رویکرد، باید سرلوحه تمامی مدیران و مسئولان باشد.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی گیلان با تصریح اینکه وجود فاصله بین مسئولان و مردم، القای دشمنان نظام اسلامی است، اضافه کرد: باید از ظرفیت رسانه‌ها برای نمایش انسجام و خدمت‌رسانی به جامعه، به شایستگی استفاده شود.