×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

شکستن 150 قالب بتنی با دست رکورد جدید کاراته کار صومعه سرایی
به گزارش میرزا کوچک نیوز:در حضور مسئولان استانی و قهرمانان  کشوری در باشگاه شهید عظیم صدیقی توانست با شکستن150 قالب بتنی دست رکورد جدید در کارنامه خود ثبت کند .
رئیس سبک های آزاد گیلان در گفتگو با خبرنگار ما گفت : شکستن 150 قالب بتنی (هر قالب 20کیلو )با دست توسط شیهان مسعود بیجاری برای اولین بار در کشور و حتی جهان  است که اتفاق افتاده است . نعمت ا… نوری زاده با اشاره به اینکه این تعداد قالب های بتنی که درزیر 60 ثانیه در مقابل چشم همگان شکسته شد اظهار داشت : تمام سعی ما در راستای حمایت از ورزش های رزمی بخصوص چنین رکورد های این است که با هماهنگی فدارسیون کاراته آن را در گینس هم به ثبت برسانیم .
نوری زاده در ادامه با اشاره به اینکه باید به رشته های رزمی آزاد توجه بیشتری شود اظهار داشت : در استان گیلان بیش از 2هزار هنرجو در رشته های کاراته  آزاد داریم که برنامه های خوبی برای آنها خواهیم داشت .
وی افزود : در اولین مسابقات کاراته آزاد جام رمضان 500نفر حضور داشتند که سعی داریم استعداد های رزمی را برای مسابقات کشوری و جهانی ازبین آنها شناسایی کنیم .
به گزارش خبرنگار ما شیهان  مسعود بیجاری دارای  دان 6 سبک کیو کوشین کاراته می باشد و امروز امیر دولتفر یکی از هنرجویان کیوکوشین کار توانست با پای برهنه 30 عدد دسته بیل را بشکند .
در این برنامه مدیر کل ورزش و امور جوانان گیلان ، مسئولان استانی و شهرستان و جمع کثیری از مردم حضور داشتند .