×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز،سیدکاظم دلخوش اباتری، منتخب مردم صومعه سرا در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: افرادی که عملکرد چندان مناسبی در شهرستان نداشته اند را تغییر خواهیم داد اما بنای ما قلع و قمع کردن افراد نیست.

وی در مورد خصوصی سازی های 4سال اخیر افزود: ما از افرادی که توانایی لازم را برخوردارند بهره مند خواهیم شد، از وجود افرادی که برای مردم خدمت کرده اند و مدیریت خوبی داشته اند استفاده خواهیم کرد. بنای ما قلع و قمع کردن افراد نیست، اما آنهایی که برای مردم بواقع خدمت نکرده و حقوق کارکنان و مردم را ضایع کرده اند باید کم کم آماده ی رفتن شوند!

دلخوش در خصوص برنامه های خود برای وضعیت اشتغال در شهرستان با بیان اینکه پس از پایان انتخابات با شکوه 7 اسفند کار خود را آغاز کرده ایم تصریح کرد: پروژه های عمرانی ای که متوقف شده بود را مد نظر داریم و اکنون برنامه های ویژه ای برای پروژه های عمرانی را در دستور کار قرار داده ایم.

وی ادامه داد: بیش از 25 گروه را برای انجام این پروژه ها در مناطق مختلف و برای سرمایه گزاری در بخش صنعت گردشگری، شهرصنعتی و صنایع تبدیلی و تکمیلی در نظر گرفته شده. همچنین روز گذشته با بیش از 45 نفر از سرمایه گذاران جلسه ای برگزار شد تا برنامه هایی را در زمینه ی گردشگری ایجاد نماییم.

منتخب مردم صومعه سرا در مجلس دهم در خصوص وضعیت راه ها و جاده های شهرستان صومعه سرا اظهار داشت: در همین مدت محدود 6 مسیر روستایی آسفالت شده و بیش از 25 پروژه ی آسفالت روستاها در دستور کار قرار گرفته است که تا هفته ی آینده این پروژه ها نیز آغاز خواهند شد. همچنین در مسیرهای اصلی نیز کمربندی تولم شهر، بازارجمعه و… نیز در حال پیگیری است./خزر