×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز،سرهنگ کیا عاشوری عصر امروز در نشست با فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های  مقاومت بسیج صومعه‌سرا در حسینیه سپاه این شهرستان اظهار کرد: بسیجیان باید با تلاش خود دشمنان را مأیوس نمایند.

وی با بیان اینکه دشمن از هر راهی جوانان را محک می‌زند، افزود: بسیج با نظام تربیتی صالحین اخلاص را در جامعه جاری و ساری می کند.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا، اعتقادات و باورهای  بسیج را به عنوان قدرت نرم دانست و گفت:آن‌چیزی که امروز در برابر مکر دشمن ایجاد اصطحکاک و ایستادگی می‌کند، بسیجیان هستند که با رفتار خودشان مردم را نسبت به جامعه خوشبین می‌نمایند.

سرهنگ عاشوری با اشاره به اهم برنامه های در دستور کار فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج، تصریح کرد: تقویت روحیه ولایت مداری، استکبارستیزی و ارتقای وحدت باید در دستور کار فرماندهان قرار گیرد.

وی با اشاره به تقویت گردان های الی بیت المقدس، خاطرنشان کرد: تقویت این گردان در راستای آمادگی دفاعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا در شرایط بحرانی کمک حال هستند.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا اظهار کرد: فرمانده پایگاهی که نتواند اخوت، محبت و همدلی را در روستا ایجاد کند یک جای کارش با مشکل روبه رو است./واران خبر