×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز،طی مراسمی با حضور رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد صومعه سرا معرفی شد.
شهاب شریعتی رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و یادآوری جانفشانی های رزمندگان اسلام در طول این مدت، اظهار داشت:  دفاع مقدس را باید به عنوان یک مکتب دانست و باید با زنده نگه داشتن فرهنگ و موضوعات مرتبط با دوران دفاع مقدس راه نفوذ دشمنان را بست چرا که دشمن در تلاش برای کم اهمیت جلوه دادن این اتفاق مهم ملی بوده و بایستی آموزه های آن را جهت لزوم حفظ ارزش ها و فرهنگ دفاع مقدس، به نسل های آینده انتقال دهیم.
وی  مهلت ثبت نام در رشته های کارشناسی و کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی را تا تاریخ نهم مهرماه خواند و گفت: با توجه به فرصت باقی مانده برای علاقه مندان به ادامه تحصیل در بزرگترین دانشگاه حضوری جهان در رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان جهت افزایش مساعدت به  فرزندان این مرز و بوم و جلب رضایت آنان اقدام به کاهش شهریه تا ۴۰ درصد در بعضی از رشته های مقاطع کاردانی و کارشناسی را کرده است. لذا این علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org  و ثبت نام در یکی از مقاطع و رشته های مورد علاقه اقدام کنند.
رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان  افزود: امروز دانشگاه آزاد اسلامی با وجود ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه موجود در آن و استفاده از کارکنان مجرب و اساتید متخصص در جهت ارتقای کیفیت  خدمات آموزشی خود تلاشی روزافزون کرده است.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم از زحمات محمد صادق یحیی پور در سمت سرپرستی واحد صومعه سرا تقدیر و تشکر شد و علیرضا علمیه به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد صومعه سرا معرفی شد./واران خبر