×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سرهنگ کیاعاشوری در جلسه شورای اداری صومعه سرا با اشاره به برگزاری کنگره ملی هشت هزار شهید استان گیلان اظهار کرد: اینگونه کنگره ها که به صورت ملی در سطح استان برگزار می شود نیاز به مقدمات دارد.

وی با بیان اینکه کنگره برای کسانیست که به عنوان سندعزت و شرف افتخار ایران اسلامی برای همیشه در تاریخ این کشور ثبت شده اند، افزود: شهدا قله‌های بی‌مثال فضیلت‌های الهی را برای ما آفریدند و برای همیشه سبب ضمانت انقلاب ما شدند.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با اشاره به مقدمات این کنگره در شهرستان ها به وسیله برگزاری یادواره های شهدا، گفت: ۲۴ دی ماه ۲ یادواره شهدا در بخش اباتر و گوراب زرمیخ این شهرستان برگزار می شود.

عاشوری تصریح کرد: ادامه یادواره‌ها و برنامه‌ها به یادواره سرداران، فرماندهان و ۵۰۰شهید والامقام شهرستان صومعه‌سرا در اسفندماه می‌رسد که از همه مسئولان درخواست می‌شود تا در این راستا نهایت همکاری را داشته باشند تا یادواره خوبی در سطح شهرستان برگزار شود.

وی با بیان اینکه عکس‌های شهدا در یک سبک خاصی تعریف شده و تقدیم خانواده معظم شهدا می گردد، خاطرنشان کرد: امروز به عنوان نمونه تمثال شهدا به فرزندان شهدایی که مسئولان ادارات هستند اهدا می گردد.


منبع:واران نیوز