×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش میرزا کوچک نیوز:دکتر سجاد کریمی پاشاکی معاون فرماندار صومعه‌سرا در مراسم افتتاح عملیات اجرایی سرشماری حضوری نفوس و مسکن صومعه‌سرا اظهار کرد:سرشماری یکی از ملاک‌ها برای برنامه‌ریزی‌های کشور بوده که آمار حاصل از آن پایه و اساس تصمیم‌گیری‌های کلان کشور را تشکیل می دهد.

معاون فرماندار صومعه سرا سرشماری را لازمه توسعه و پیشرفت کشور دانست و افزود:با توجه به استقبال مردم جهت ثبت اطلاعات به صورت اینترنتی ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن تصمیم بر تمدید مهلت ثبت‌نام اینترنتی تا ساعت 24 جمعه 30 مهرماه گرفته است.

سجاد کریمی پاشاکی به اجرای همزمان سرشماری حضوری و ایننرننی تا جمعه 30 مهر اشاره و خاطرنشان کرد: سرشماری حضوری تا 28 آبان ادامه خواهد داشت؛ لذا خانوارهایی که به صورت اینترنتی نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کرده‌اند با ارائه کد آماری و خانوارهایی که به صورت اینترنتی فرم سرشماری را تکمیل نکرده‌اند با مراجعه مامورین سرشماری می‌توانند اطلاعات خود را تکمیل و ثبت کنند.

معاون فرماندار صومعه سرا با اشاره به حضور و فعالیت ۳۹ آمارگیر در سرشماری حضوری نفوس و مسکن صومعه‌سرا گفت: تمام سعی مأموران آمارگیر باید دقت درحفظ اطلاعات اخذ شده ازسوی خانوارها باشد.