×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان از دستگیری عاملان رعب و وحشت مردم در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش میرزا کوچک نیوز به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید رسول صمدی در تشریح این خبر گفت: در راستای تشدید اقدامات کنترلی، نظارتی و پیشگیری از اوباشگری، طرح مبارزه با اراذل و اوباش در شهرستان رشت به مرحله اجرا درآمد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان افزود: در اجرای این طرح، ۳ تن از اراذل و اوباش شهر رشت که با شمشیر کشی، عربده کشی و تخریب اموال اقدام به ایجاد رعب و وحشت در میان مردم کرده بودند، با تلاش شبانه روزی و کار نامحسوس پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ صمدی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی به منظور نظارت هرچه بیشتر و جلوگیری از اقدامات اوباشگرانه و اطلاع از آخرین تحرکات با هماهنگی مقام قضایی، ۲۲ نفر از اراذل و اوباش مطرح و سابقه دار سطح رشت را نیز احضار و ضمن اخذ تعهد مورد توجیه و ارشاد قرار دادند.

سرهنگ صمدی در پایان وظیفه خطیر و مهم پلیس امنیت عمومی را برخورد با اراذل و اوباش و هنجارشکنان و مزاحمان خیابانی جهت رسیدن به نتیجه مطلوب که همان ایجاد امنیت پایدار در سطح جامعه اعلام کرده و بیان داشت: اجرای طرح مبارزه با اراذل و اوباش در شهرستان رشت استمرا خواهد داشت.