×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ هنگام شارژ همچنان ادامه دارد. در چندوقت اخیر چندین گزارش از خریداران نوت ۷ دریافت شده که از آتش گرفتن گوشی‌شان خبر می‌دهد و گفته می‌شود بیش از ۳۰ گزارش در این زمینه به سامسونگ رسیده است. اما جدیدترین گزارش که از یک کاربر استرالیایی رسیده، تا به‌اینجا بیش‌ترین خسارت را در بر داشته و ماجرا فقط به از دست رفتن گوشی محدود نمی‌شود. مقدار خسارتی که این‌بار در نتیجه‌ی آتش گرفتن نوت ۷ وارد شده، نزدیک به ۱۴۰۰ دلار است!
این مرد استرالیایی که در جریان یک سفر تجاری در هتل اقامت داشته، شب‌هنگام گوشی‌اش را به شارژر وصل می‌کند و صبح وقتی بیدار می‌شود گوشی‌اش را در حال سوختن می‌بیند. او تعریف می‌کند: «وقتی بیدار شدم دیدم گوشی کاملا آتش گرفته. خواستم کارت حافظه و سیم‌کارتم را نجانت بدهم اما به‌علت سوختگی سینی سیم‌کارت و کارت حافظه به بدنه چسبیده بود و جدا نمی‌شد. در این بین انگشت دستم هم سوخت و وقتی به‌خاطر درد گوشی را پرت کردم، روی تشک و سپس فرش اتاق هتل افتاد که باعث شد آن‌ها هم بسوزند و به هتل خسارت وارد شود.»

این مرد که گفته از شارژر اورجینال سامسونگ برای نوت ۷ استفاده می‌کرده، به فروشگاهی رفته که گوشی‌اش را از آن دریافت کرده بود و نماینده‌ی سامسونگ علاوه بر پس گرفتن گوشی ظاهرا پذیرفته که مبلغ خسارت وارده به هتل را هم پرداخت کند. کارشناسان می‌گویند با توجه به این‌که هماهنگی‌ها انجام شده و نمایندگان فروش سامسونگ در سراسر دنیا برای این موضوع توجیه شده‌اند، بهتر است همه‌ی کسانی که نوت ۷ خریده‌اند، این گوشی را به فروشگاه تحویل دهند تا از بروز چنین اتفاقاتی پیشگیری شود.

منبع: Digikala